Introduction

PAULINA I BARTEK GRUSZECCY

Od wielu lat muzyka jest nieodłącznym towarzyszem ich życia.

PAULINA I BARTEK GRUSZECCY

Gruszeccy

Śpiewające małżeństwo Paulina i Bartek Gruszeccy, połączyło ich wspólne śpiewanie i pasja do muzyki. Poznali się 15 lat temu na warsztatach bluesowych Blues nad Bobrem w Bolesławcu. Pomimo, że mieszkali w dwóch krańcach Polski stracili dla siebie głowę i dość szybko stali się nierozłączni. Mimo wielu przeszkód szybko połączyła ich ogromna miłość do muzyki.

Od wielu lat muzyka jest nieodłącznym towarzyszem ich życia. Nie tylko wspólnie ją wykonują, ale również komponują własne utwory, zamykając w nich tak ważne w muzyce emocje.

Podczas swojej kariery występowali m.in. z orkiestrą Adama Sztaby, Łukasza Sztaby, Zbigniewa Górnego oraz Marka Czekały. Na scenie śpiewali również w towarzystwie Ani Karwan, Sławka Uniatowskiego, Kasi Klich, Kasi Wilk, Kuby Badacha, Adama Krylika i wielu innych wybitnych artystów.

W 2018 roku, wspólnie doszli do finału I edycji programu Śpiewajmy Razem All Together Now, emitowanego przez Polsat. Kolejny rok to udział w 10 edycji programu The Voice of Poland, w ekipie Kamila Bednarka.

Mają na koncie również wyróżnienie w programie Szansa na Sukces. Wygraną na Festiwalu Zaczarowanej piosenki w Krakowie, która zaowocowała występem na 55 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, a także wiele nagród na ogólnopolskich festiwalach piosenki.

WARSZTAT

WYWIAD

KONCERT

Wielkość czcionki
Kontrast